Nowy Styl dla mat Agglorex

14 sierpnia 2018

W dzisiejszym biznesie światowi producenci stają przed wielkimi wyzwaniami.

Ciągłe dążenie do poprawy jakości produktów a zarazem utrzymanie ich dobrej ceny to ogromne wyzwanie.
Jako logiczna konsekwencja każdy producent jest zmobilizowany  do poprawiania wydajności jego fabryki i udoskonalaniu jego produktu.
AGGLOREX, pionier w rozwijaniu i produkowaniu najwyższej klasy mat do sportów walki ma zaszczyt podzielić się z Państwem następującymi informacjami:

Innowacja mat AGGLOREX dla sportów walki w 2018 roku!
Na pierwsze miesiące 2018 określiliśmy ambitny program innowacji.
Podczas naszych wakacji (tygodnie 29, 30 i 31) wdrożyliśmy nowe techniki produkcji a co za tym idzie zmodernizowaliśmy nasz cały dział produkcyjny.

Jakie fizyczne zmiany można zauważyć  w nowych matach? Główna zmiana to użycie nowej technologii  łączenia gąbki z powłoką winylową oraz maty anty poślizgowej. Ta nowa norma jakościowa oznacza, że dodatkowa gorąca masa klejąca na stronie spodniej nie jest już potrzebna. Tak więc w nowych matach nie będzie już tak zwanego "hot melt" na spodniej części maty.

Co więcej wprowadziliśmy także nowe pokrycie winylowe zarówno dla mat z teksturą jaki i mat gładkich, które jest mocniejsze i bardziej odporne na rozciąganie niż kiedykolwiek.
Nowy styl mat ma dynamiczny oraz współczesny wygląd, jest mocniejszy i zapewnia więcej bezpieczeństwa niż kiedykolwiek.

AGGLOREX po raz kolejny osiągnął swój cel w kwestji ulepszania swojego produktu i to potwierdza, że nadal jest  pionierem w produkcji mat do sportów walki.
Nasze nowe maty AGGLOREX będą dostępne od 1 września 2018.

Jesteśmy przekonani, że Ty i Twoi zawodnicy docenicie i polubicie nasze nowe maty!