Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą hurtową, prosimy o kontakt: +48 600 33 11 44

Witajcie w matyAGGLOREX.pl

WYSOKA TRWAŁOŚĆ
WYPRODUKOWANE W EUROPIE
NAJLEPSZA NA ŚWIECIE GWARANCJA
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

W kilku słowach

Judomarket jest wyłącznym dystrybutorem mat do sportów walki oraz mat do jogi belgijskiej firmy Agglorex.

Ciągle modernizowana i bardzo nowoczesna linia produkcyjna gwarantuje, że maty AGGLOREX są perfekcyjnie wykończone oraz są wykonane w poprawnych rozmiarach. Maty spełniają szereg wymogów bezpieczeństwa, komfortu i wytrzymałości. To wszystko tłumaczy dlaczego produkty AGGLOREX są bardzo często wybierane przez organizatorów  imprez sportowych  takich jak Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata, Grand Prix oraz Puchary Europy i Świata. Naszą jakość potwierdza także certyfikat Światowej Federacji Judo (IJF) 

Judomarket to także wyłączny dystrybutor marki Matsuru w Polsce. Jesteśmy prwdopodobnie jedyną firma w Polsce i na świecie posiadającą tak duży asortyment artykułów związanych z dyscypliną judo. W naszej ofercie oprócz sprzętu znajdują się także: koszulki, bluzy, breloki zabawki oraz różnego rodzaju gadżety. Świadczymy także usługi dla klubów związane z organizacją zawodów i znakowaniem odzieży klubowej.

Judomarket prowadzony jest przez byłego zawodnika judo, członka Kadry Narodowej, wielokrotnego medalistę na turniejach krajowych i zagranicznych. Doskonała znajomość środowiska judo zapewnia fachową pomoc i doradztwo podczas zakupów. Judomarket jest bardzo mocno zaangażowany w sponsorowanie turniejów oraz imprez okolicznościowych judo. Robiąc zakupy w naszym sklepie, Ty także wspierasz rozwój dyscypliny judo w Polsce.

Na stałe współpracujemy z Polskim Związkiem Judo, Warszawsko-Mazowieckim Związkiem Judo, USA Judo oraz wieloma klubami Judo z całej Polski i Świata.

Nasza oferta

Oficialnie zatwierdzone przez Międzynarodową Federację Judo (IJF)

Maty do MMA z gładką powierzchnią. Perfekcja pod każdym względem.

Zmień swoją salę do jogi w cudowne miejsce do ćwiczeń.

Kamienna lub betonowa podłoga? Problem rozwiązany!

Informacje techniczne oraz certyfikaty.

Zobacz jak dbać o swoją matę.

KONTAKT

Mariusz Winnicki

tel: +48 600 33 11 44
tel: +48 22 250 11 77

e-mail: sklep@judomarket.pl